^

Copywriting

Urodziłam się po to, żeby pisać. To moje pasja i zawód. Redagowałam książki, tworzyłam teksty dla takich marek jak: Travelplanet.pl, Tanie Loty. Interesuje mnie określona tematyka artykułów: travel i lifestyle. Nie lubię suchych i monotonnych wypracowań. Masz firmę? Opiszę ją w nietuzinkowy sposób!

Content z Bali

To zupełnie nowy projekt, który zakłada realizację contentu na jednej z najbardziej fotogenicznych wysp świata. Unikalny film lub sesja zdjęciowa odświeży wizerunek Twojej marki. Przygotowałam niepowtarzalną ofertę, z której możesz wybrać: lokalizacje, fotografów, filmowców, stylistki, wizażystki oraz modelki i modeli o europejskiej i egzotycznej urodzie. Na tej podstawie przygotowuję wycenę. Po akceptacji przesyłasz produkt. Gotowy content udostępniam do dwóch tygodni od otrzymania przesyłki.

Promocja Twojego produktu

Ważny jest dla mnie autentyczny, naturalny wizerunek, który buduję oraz fakt, że szczerze opowiadam o swoim życiu na Bali i podróżach. Marki lub miejsca, które naprawdę lubię mogą pojawiać się na moich zdjęciach, w opowieściach, relacjach, a nawet w książkach. Jeśli Twój produkt jest dobrej jakość i myślisz, że będę używać go w codziennym życiu lub już to robię – napisz. Na szczególne wsparcie z mojej strony mogą liczyć młode osoby o nietuzinkowych pomysłach.

Szkolenia

Domodi.pl, Skąpiec.pl, Travelplanet.pl, Tanie Loty – w moim CV widnieją takie marki. Potrzebujesz szkolenia Social Media? Chętnie je poprowadzę. Mam dziewięć lat doświadczenia w tworzeniu strategii, pozyskiwaniu unikalnego contentu, reklamach. Opowiem Ci o rzeczach, o których wiem jako praktyk. Przebrnę również przez reklamy. Ta wiedza zawsze może się przydać. Jestem tego przykładem.

Presety

Rób zdjęcia jak Influencer. Używając mojego kodu zniżkowego: „kasiapieluszka20” otrzymujesz 20% rabatu na cały koszyk. Czas podrasować konta na Instagramie. Link znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się

3 + 1 =